اشتیاق سیری ناپذیر سفر به ایران. «جانی بیلبای» مدیر آژانس گردشگری وایلد فرانتیربه روزنامه انگلیسی «تلگراف» گفت که اشتیاق کنونی برای سفر به ایران «سیری ناپذیر» است. وی افزود: رزرو تورهای گردشگری به ایران طی 18 ماه گذشته به شکل چشمگیری افزایش یافته که دلیل آن در وهله نخست، گرمی روابط تهران و غرب، لغو هشدار سفر به ایران از سوی وزارت خارجه انگلیس و گشایش سفارت این کشور در تهران بوده است. وی افزود: به منظور تامین تقاضای روزافزون گردشگری در ایران، شش تور اضافه کردیم و تاکنون تورهایی را برای سال 20 ...

اشتیاق سیری ناپذیر سفر به ایران

 
title

«جانی بیلبای» مدیر آژانس گردشگری وایلد فرانتیربه روزنامه انگلیسی «تلگراف» گفت که اشتیاق کنونی برای سفر به ایران «سیری ناپذیر» است.
وی افزود: رزرو تورهای گردشگری به ایران طی 18 ماه گذشته به شکل چشمگیری افزایش یافته که دلیل آن در وهله نخست، گرمی روابط تهران و غرب، لغو هشدار سفر به ایران از سوی وزارت خارجه انگلیس و گشایش سفارت این کشور در تهران بوده است.
وی افزود: به منظور تامین تقاضای روزافزون گردشگری در ایران، شش تور اضافه کردیم و تاکنون تورهایی را برای سال 2017 فروخته ایم.
راشاتودی روسیه هم در این باره گزارش داده است: تقاضای سیری ناپذیر برای گردشگری در ایران در حالی ابراز می شود که شرکت انگلیسی بریتیش ایرویز (BA) موضوع از سرگیری پروازها به ایران را در پی لغو تحریم ها بررسی می کند.
«ویلی والش» مدیراجرایی این شرکت، از علاقه شرکت های گردشگری برای بررسی این موضوع با توجه به تنش زدایی به دنبال سال ها تحریم ایران، سخن گفت و افزود: ما به از سرگیری پروازها به تهران علاقه مندیم و امیدواریم چنین پروازهایی به بخشی از شبکه پروازهای بریتیش ایرویز در آینده نزدیک بدل شود.
لندن نیز از طرح های همکاری با تهران حمایت و در بیانیه ای اعلام کرد: دولت انگلیس به طور کامل از روابط تجاری با ایران حمایت و شرکت های تجاری انگلیسی را به استفاده از فرصت های تجاری فزاینده تشویق می کند. با این حال با توجه به باقی ماندن برخی تحریم ها، شرکت های تجاری انگلیسی باید تضمین کنند مطابق سازوکار پیش بینی شده عمل کنند.

www.irna.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه