اعلام فراخوان طراحی نشان تبریز 2018. فرزین حق پرست با اشاره به اهمیت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 از سوی سازمان همکاری اسلامی گفت: کسب این عنوان برای شهر تبریز، فرصت مغتنمی است تا این شهر را به عنوان یک مقصد پرجاذبه گردشگری در جهان معرفی کنیم. دبیر شورای سیاست گذاری تبریز 2018 افزود: به همین منظور شورای سیاست گذاری تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی 2018، در نظر دارد، طراحی نشان (لوگو) این مهم را به منظور مشارکت هنرمندان در راستای معرفی هرچه بیشتر تبریز، ب ...

اعلام فراخوان طراحی نشان تبریز 2018

 
تبریز

 فرزین حق پرست با اشاره به اهمیت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 از سوی سازمان همکاری اسلامی گفت: کسب این عنوان برای شهر تبریز، فرصت مغتنمی است تا این شهر را به عنوان یک مقصد پرجاذبه گردشگری در جهان معرفی کنیم.
 
دبیر شورای سیاست گذاری تبریز 2018 افزود: به همین منظور شورای سیاست گذاری تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی 2018، در نظر دارد، طراحی نشان (لوگو) این مهم را به منظور مشارکت هنرمندان در راستای معرفی هرچه بیشتر تبریز، به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 به مسابقه بگذارد.
 
حق پرست با تأکید بر برندسازی مناسب تبریز گفت: بازنمایی ویژگی‌های تاریخی، فرهنگی و اسلامی تبریز در طراحی نشان، مورد تاکید قرار گرفته است.
 
خاطرنشان می‌شود این مسابقه زیر نظر شورای سیاست‌گذاری تبریز 2018 و با مشارکت استانداری آذربایجان شرقی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز برگزار خواهد شد و از علاقمندان دعوت می‌شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی به آدرس www.eachto.org مراجعه نمایند.
 
 


خبرگزاری میراث فرهنگی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه