اهدای جایزه «بهترین سفر تجاری»مجله Business traveller آمریکا برای بهترین بیزینس کلاس و عنوان «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» برای پنجمین سال متمادی به شرکت هواپیمایی قطر

اهدای جایزه «بهترین سفر تجاری»مجله Business traveller آمریکا برای بهترین بیزینس کلاس و عنوان «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» برای پنجمین سال متمادی به شرکت هواپیمایی قطر
اول بهمن 92

 «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» برای پنجمین سال متمادی - تصویر 1

لس آنجلس، آمریکا -  هواپیمایی قطر در بیست و پنجمین دوره جوایز مجلهbusiness travel که اخیرا در هتل Loews Hollywood واقع در لس آنجلس برگزار شد، به عنوان «بهترین بیزینس کلاس» برگزیده شد. این درحالیست که این شرکت پیش ازاین،عنوان «بهترین بیزنس کلاس خاورمیانه» و برای پنجمین سال متوالی عنوان «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» را نیز به دست آورده بود.
بهترین بیزینس کلاس براساس رأی خوانندگان مجله Business Traveller آمریکا و با استناد به اطلاعاتیک شرکت ممیزی مستقل و معیارهای بازار که عموما برای همه شناخته شده است انتخاب می شود. خوانندگان با توجه به توانایی خدمات مشتریان آن هواپیمایی، شبکه پروازی و خدمات مربوطه رأی می دهند.
لیزا مارکویچ، مدیر منطقه ای ایالات متحده آمریکا در شرکت هواپیمایی قطر، در این مورد گفت: «دستاوردی مهمتر از رضایت مسافرین ما وجود ندارد و ما از خوانندگان Business Traveller که در چنین رقابت شدیدی هواپیمایی قطر را انتخاب کردند متشکریم.»

 

این جوایز نشان دهنده تعهد دائمی شرکت هواپیمایی قطر، به عنوان یکی از هواپیمایی های پیشروی جهان، جهت فراهم کردن خدمات 5 ستاره برای مسافرین تجاری و تفریحی می باشد. خصوصا مفتخریم که برای پنجمین سال متوالی برای شما تجربه بهترین سفرهای بین المللی را به همراه داشته ایم. هم اکنون به واسطه oneworld alliance (اتحاد یک دنیا) به دنبال بهبود خدمات مسافرتی و گسترش شبکه پروازی خود با بیش از 130 مقصد در سراسر دنیا هستیم.
همچنین این هواپیمایی اخیرا توسط خوانندگان Business Traveller بریتانیا به عنوان دارنده بهترین بیزینس کلاس و توسط خوانندگان همین مجله در آسیا-اقیانوسیه نیز به عنوان بهترین هواپیمایی خاورمیانه انتخابشد. از سوی دیگر بخش حمل و نقل هوایی این شرکت واقع در لندن نیز در بیست و دومین مراسم سالیانه جوایزBusiness Traveller آسیا-اقیانوسیه در 14 آبان سال جاری در هنگ کنگ جایزه اول را از آن خود کرد.
هواپیمایی قطر تنها طی 17 سالفعالیت و هم اکنون با ناوگان هوایی مدرن متشکل از 129 هواپیما و 134 مقصد پروازی تجاری و تفریحی به سراسر دنیا رشد چشمگیری را در این سالها داشته است.

هواپیمایی قطر با اضفه کردن شارجه و مرکز تجارت جهانی دوبی، در امارات متحده عربی (10 اسفند 92)، لارناکا در قبرس (9 اردیبهشت 93)، فیلادلفیا در ایالات متحده آمریکا (13 فروردین 93)، سابیا گوچن در ترکیه (1 خرداد 93)، ادینبورگ در اسکانلند (7 خرداد 93)، میامی (20 خرداد 93) و دالاس/فورت ورث (10 تیر 93) در ایالات متحده آمریکا، شبکه پروازی خود را در ماههای آینده گسترش خواهد داد.  

«بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» برای پنجمین سال متمادی - تصویر 2نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه