تونس یکی از شهرهای آفریقای شمالی است که زیبایی های بی نظیری دارد. در این کشور می توانید زیبایی های طبیعی خیره کننده ای را تماشا کنید. به طور مثال، می توان به روستای El Kef اشاره کرد که به « شهر ونوس» شهرت دارد.

 
 
 
 
  برترین ها: تونس یکی از شهرهای آفریقای شمالی است که زیبایی های بی نظیری دارد. در این کشور می توانید زیبایی های طبیعی خیره کننده ای را تماشا کنید. به طور مثال، می توان به روستای El Kef اشاره کرد که به « شهر ونوس» شهرت دارد.

1.Djerba، بزرگ ترین جزیره آفریقای شمالی در جنوب شرقی تونس – این عکس به هتل بسیار شیک Dar Dhiafa تعلق دارد که خانه های سنگی متعلق به قرن 16 میلادی تشکیل شده است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 1

2.در جزیره Djerba، هنوز هم مردان اسب‌سوار بِربری مراسم عروسی روستا را برگزار می کنند.این جزیره یکی از بهترین سواحل و اقامت‌گاه های تونس را دارد.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 2

3. Sidi Bou Saïd، محل زندگی هنرمندان در بالای تپه ها در ارتفاعات تونس است. در زمان حکومت فرانسه بر تونس، پاول کلی در این منطقه زندگی و نقاشی می کرد.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 3

4.کافه Le Plug Rock در مارسا یکی از زیباترین کافه های کنار ساحل است. این کافه یک سال پس از انقلاب تونس گشایش یافت.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 4

5. تالار مرکزی Dar Boumakhlouf که به سبک معماری مسلمانان شمال اسپانیا (موریش) ساخته شده است. این اتاق یک هتل کوچکی است که پس از انقلاب تونس موردتوجه قرار گرفت.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 5

6. در مقابل El Ghriba، یکی از بزرگ ترین 12 کنشت موجود در جزیره Djerba در تونس

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 6

7. روستای کوچک El Kef در تونس همچون نقاشی و تصاویر رویایی می ماند. در زمان حکومت سزار آگوستوس این روستا را «شهر ونوس» نامیده بودند.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 7

8. Dougga، دومین پایگاه ساخته شده توسط رومی ها که حدود 60 مایل از غرب تونس فاصله دارد. تا چند سال پیش این خرابه تاریخی بسیار زیبا چندان مورد توجه گردشگران نبود. اما اکنون یکی از مقاصد گردشگری مسافران تونس به شمار می رود. این پایگاه یکی از بهترین نمونه های بازمانده از دوران حکومت رومی ها است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 8

9. Houmt Souk، مرکز بازرگانی چندفرهنگی و بسیار پویا و پررونق در جزیره Djerba تونس است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 9

10. مدینه تونس که در قرن 19 میلادی توسط عرب ها ساخته شده است، جاذبه های بسیاری همچون مساجد زیبا، خانه های بزرگ به سبک عثمانی، کافه و فروشگاه های بسیار زیاد دارد.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 10

11. محمد کاچا، بافنده تونسی است که در کارگاه و شغل خانوادگی خود در جزیره Djerba کار می کند. این شغل موروثی آنها است و با لیف درخت نخل و علف های اسپارتو سبد، تور ماهیگیری و بادبزن درست می کند.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 11

12. بازار ماهی فروش ها در جزیره Djerba . این بازار در اصلی ترین و بزرگ ترین اسکله جزیره به نام Houmt Souk قرار دارد. این اسکله برای قدم زدن و لذت بردن از دریا بسیار زیبا و مناسب است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 12

13. شیرینی های عسلی و قهوه ترک در Dar El Jeld، رستورانی در مرکز و محله قدیمی مدینه تونس

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 13

14. ویلاهای رومی ها یکی از خرابه ها برجا مانده از قصرهای امپراتورها هستند که در ساحل تونس واقع شده اند و چشم‌انداز رو به دریا دارند.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 14

15. سرویس چای قدیمی و عتیقه در Dar El Mèdina در نزدیکی محله قدیمی تونس. ویلای متعلق به زمان عثمانی ها در حال حاضر بازسازی شده و به هتلی با 12 اتاق تبدیل شده است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 15

16. brik، نوعی غذای تونسی است که با گوشت‌ چرخ‌کرده، سبزیجات و ادویه محلی تهیه می شود. تقریبا چیزی شبیه پیراشکی گوشت ما ایرانی ها است.

زیبایی‌های نادیده از تونس - تصویر 16

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه