«سفر فراسوی مرزها »موضوع نشست جهانی WTTC. رییس شورای جهانی سفر و گردشگری« دیوید اسکوسیل »اعلام کرد که موضوع نشست بین‌المللی شورای جهانی سفرو گردشگری درسال 2016 «سفر فراسوی مرزها» خواهد بود. دراین نشست که اوریل آینده در دالاس برگزار می‌شود شرکت کنندگان بر مسایلی چون نحوه پاسخگویی صنعت گردشگری به مهم‌ترین مشکلات و جریان‌های جهانی همانند معضل مهاجرت ، تغییرات آّب وهوایی، تروریسم ، امنیت و سیاست‌های مرزی تمرکز خواهند کرد. این نشست جهانی که برای مدت 25 سال پیاپی توسط WTTC برگزار شده با حضور دولت‌ ...

«سفر فراسوی مرزها »موضوع نشست جهانی WTTC

 
خبرگزاری

رییس شورای جهانی سفر و گردشگری« دیوید اسکوسیل »اعلام کرد که موضوع نشست بین‌المللی شورای جهانی سفرو گردشگری درسال 2016 «سفر فراسوی مرزها» خواهد بود.
دراین نشست که اوریل آینده در دالاس برگزار می‌شود شرکت کنندگان بر مسایلی چون نحوه پاسخگویی صنعت گردشگری به مهم‌ترین مشکلات و جریان‌های جهانی همانند معضل مهاجرت ، تغییرات آّب وهوایی، تروریسم ، امنیت و سیاست‌های مرزی تمرکز خواهند کرد.
این نشست جهانی که برای مدت 25 سال پیاپی توسط WTTC برگزار شده با حضور دولت‌ها و نمایندگان رسمی و مدیران اجرایی از بزرگترین شرکت های تجاری جهان می‌کوشد تا با گسترش مرزهای موجود دراین صنعت موضوعات کلیدی وروز جهان را مورد بحث و بررسی قرار دهد.
اسکوسیل با اعلام این مطلب افزود:«درنشست 2016 مهم‌ترین موضوع این است که گردشگری چگونه می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و درعین حال نیروی مثبتی دراقتصاد جهانی باشد درحالی که با مشکلات بزرگی مواجه است که چنین آثار عمیقی درسطح جهانی داشته است.»
این نشست نه تنها برای سیاستگزاران و بازیگران گردشگران در بازارهای اصلی این صنعت تعیین کننده است بلکه از نظر تاثیر متقابل صنعت گردشگری بر دیگر بخش های اقتصاد جهانی وچالش‌های پیش رو اهمیت بسیار دارد.
 


خبرگزاری میراث فرهنگی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه