فیلادلفیا ، ایالات متحده آمریکا – اولین پرواز هواپیمایی قطر در صبح روز 20 آپریل 2014 در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا (PHL) ، پنجمین مقصد این هواپیمایی در ایالات متحده - به زمین نشست.

مجله اینترنتی برترین ها
شروع پروازهای هواپیمایی قطر به فیلادلفیا
پروازهای روزانه از دوحه به فرودگاه بین المللی فیلادلفیا (PHL)
پنجمین مقصد این هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا


فیلادلفیا ، ایالات متحده آمریکا – اولین پرواز هواپیمایی قطر در صبح روز 20 آپریل 2014 در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا (PHL) ، پنجمین مقصد این هواپیمایی در ایالات متحده - به زمین نشست.
با شروع پرواز های روزانه هواپیمایی قطر از دوحه – پایتخت کشور قطر – به فیلادلفیا ، شمار پروازهای این شرکت در شبکه رو به رشد خود به 137 مقصد می رسد.
در حال حاضر این هواپیمایی 35 پرواز مسافری در هفته به صورت روزانه از دوحه به نیویورک ، واشینگتن دی سی ، شیکاگو ، هیوستون و فیلادلفیا دارد.
پرواز شماره QR 727 در مراسمی باشکوه در فرودگاه بین المللی و با حضور مقاماتی چون آقای اکبر الباکر – مدیر ارشد اجرایی هواپیمایی قطر ، شهردار فیلادلفیا – آقای مایکل آ. نوتر و مدیر ارشد اجرایی فرودگاه بین المللی فیلادلفیا –آقای مارک گله ، مورد استقبالی گرم قرار گرفت.

شروع پروازهای هواپیمایی قطر به فیلادلفیا - تصویر 2

این اولین پرواز، مسافرینی چون خبرنگاران بین المللی و مدیران اجرایی هواپیمایی قطر ، از جمله آقای اکبر الباکر را به همراه داشت. پروازهای صبح هنگام این مسیر جدید ، امکان دسترسی مسافرین آمریکا را با برنامه پروازی کاملا جدید به سراسر شبکه پروازی گسترده  این شرکت در خاور میانه، آفریقا، هند و خاور دور را فراهم می آورد.
مقامات شهر فیلادلفیا و هواپیمایی قطر طی سخنرانی های مراسم افتتاحیه به نقش مهم این پروازها در اقتصاد آمریکا اشاره کردند. " اجازه می خواهم از همین جا از مردم شهر فیلادلفیا و مقامات این شهر برای همکاری آنها با هواپیمایی قطر برای راه اندازی پروازهای جدید به این شهر زنده تشکر کنم. " نقل از آقای اکبر الباکر.

"از امروز فیلا دلفیا به شبکه پروازی ما در آمریکای شمالی )نیویورک ، واشینگتن دی سی ، هیوستون ، شیکاگو و مونترال)  می پیوندد. " ایشان ادامه دادند :" این مقصد اولین و تنها مقصد در منطقه آمریکای شمالی با پروازهای صبحگاهی می باشد که برنامه پروازی کاملا جدیدی را برای مسافرین این منطقه به سراسر شبکه جهانی ما فراهم می کند. "
"فیلادلفیا یکی از مقاصد کلیدی برای مسافرت های تفریحی و تجاری به شمار می آید و فرودگاه فیلادلفیا یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های منطقه می باشد که سالیانه پذیرای 32.3 میلیون مسافر است. باعث افتخار ماست که با این شهر بزرگ همکاری می کنیم. "
پروازهای روزانه دوحه – فیلادلفیا با هواپیماهای بوئینگ B777-300ER با دو کابین بیزینس با 42 صندلی و اکونومی با 239 صندلی انجام می گیرد. این مدل هواپیماها با به کارگیری صفحه های نمایش پشت هر صندلی و امکان دسترسی به بیش از 1000 برنامه های صوتی و تصویری روز دنیا را برای مسافرین فراهم می آورد.
هواپیمایی قطر طی17 سال فعالیت خود رشد بسیار چشمگیری داشته و امروزه با 131 فروند هواپیما به بیش از  130 مقصد  سراسر اروپا، خاور میانه، آفریقا ، خاور دور و آمریکا پرواز می کند.
این هواپیمایی قصد دارد طی ماه های آینده مقاصدی چون : لارناکا – قبرس )  29 آپریل ( ، سابیها – ترکیه ) 22 می ( ، ادینبرگ – اسکاتلند )  28 می ( ، میامی – ایالات متحده آمریکا  10)  ژوئن (، هانیدا – ژاپن )     18 ژوئن (، دالاس – ایالات متحده آمریکا )  01 جولای ( و جیبوتی – آفریقا )  27 جولای ( را به شبکه پروازی خود اضافه کند.


پروازهای روزانه دوحه – فیلادلفیا
حرکت از دوحه با پرواز QR727 ساعت 01:05  - ساعت رسیدن به فیلادلفیا  7:55

حرکت از فیلادلفیا با پرواز QR728 ساعت 10:30  – ساعت رسیدن به دوحه 6:10 روز بعدنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه