ر روزهای سرد زمستانی، سوپ یکی از بهترین غذاها به شمار می رود. این غذا در انواع مختلف و طعم و شکل و رنگ های متنوع تهیه می شود و مواد تشکیل دهنده آنها با هم فرق دارند.

 
 
 
 
برترین ها: در روزهای سرد زمستانی، سوپ یکی از بهترین غذاها به شمار می رود. این غذا در انواع مختلف و طعم و شکل و رنگ های متنوع تهیه می شود و مواد تشکیل دهنده آنها با هم فرق دارند.

اما برخی از سوپ ها هستند که دیگر خیلی با بقیه فرق دارند. سوپ های عجیبی که اصلا شکلشان هم شبیه سوپ نیست، چه برسد به طعمشان.

برخی از آنها که در رستوران های آمریکا سرو می شوند را برایتان معرفی کرده ایم.

سوپ کدوحلوایی با مارشمالو و جودوسر با طعم رزماری

مکان: رستوران Hernos در هتل و اسپا Umstead  در نیویورک‌سیتی


عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 1

داخل این سوپ پیاز، هویج و کرفس نیز وجود دارد. این سوپ حالت دسری دارد. کدوحلوایی کبابی و شیرین با ادویه هایی همچون دارچین و جوزهندی ماده اصلی تشکیل دهنده این سوپ هستند. جودوسر نیز به طور جداگانه در رزماری و به همراه تخم کدو، عسل و ادویه  تفت داده می شود. در ته کاسه این مواد ریخته می شوند، روی آن سوپ و در انتها نیز مارشمالوها اضافه می شوند.

Eel Tsukemen


 مکان: Duck Eatery در نیویورک‌سیتی

عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 2

در این سوپ مارماهی دودی با استخوان، جلبک دریایی، نودل، قارچ، پیازکوهی، تره فرنگی وجود دارد و آن را با اشپل ماهی سرو می کنند. نودل ها در کره تفت داده می شوند.

پاچه کبابی خوک در سس خرچنگ به همراه سالاد خرچنگ آبی

مکان: MoPho در نیواورلئان


عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 3

تروتر یا پاچه خوک در میان سرآشپزهای آمریکایی محبوبیت دارد. مردمی که نمی خواهند هیچ گوشتی را دور بریزند از گوشت پای خوک هم استفاده می کنند. رستوران MoPho که در ژانویه سال 2014 میلادی گشایش یافته است نیز همین کار را انجام می دهد. سرآشپز این رستوران، پاچه خوک را در گوشت چرخ شده خرچنگ، پیاز، سیر، زنجبیل، برگ لیمو و پودر چیلی تایلندی سرخ می کنند. کمی گوجه فرنگی به آن اضافه می کنند و می گذارند روی حرارت ملایم نیم‌جوش شوند. هنگام سرو، روی آن سس گوشت خرچنگ آبی، لیمو، نعنا و آب مخلوط آماده شده را می ریزند.

سوپ سرد شیر و ذرت


مکان: 610 Magnolia در لوئیس ویله

عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 4

این سوپ سرد شیر با روغن تخمه کدوحلوایی و ذرت کبابی تهیه می شود. در این رستوران، سرآشپز، خود شیر تغلیظ شده را تهیه می کند و بسیار تازه است و نمی توانید از خوردن آن دست بردارید.

سوپ زردک کبابی با تخم مرغ عسلی


مکان: JORY در هتل و اسپا آلیسان در نیوبرگ، اورلئان


عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 5

زردک کبابی برای تهیه سوپ چیز عجیبب یا جدیدی نیست. اما به همراه تخم مرغ عسلی با ماکارونا و کامکوات کمی عجیب و جدید به نظر می رسد. این مواد در کنار هم به همراه روغن زیتون سرو می شوند و روغن زیتون آن نیز از کارخانه محلی همان اطراف تهیه می شود.

سوپ قارچ وحشی با اسپرسو

مکان: Tapenade در لس آنجلس


عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 6

مسوولان دیوانه رستوارن  Tapenade اسپرسو صبحانه را با شام شب شما مخلوط می کنند. درست شنیدید. در این رستوران، یک فنجان اسپرسو دم کرده را روی سوپ قارچ وحشی می ریزند و سرو می کنند. در آخر هم تخم‌مرغ های آب‌پر و سفت را درون آن می ریزند. تصورش هم سخت است، قهوه، قارچ، خامه و تخم مرغ؟

The Chili Cheese Mazemen

مکان: Ramen Tatsu-Ya_Astin تگزاس


عجیب ترین سوپ ها در رستوران های آمریکا - تصویر 7

این غذا هیچ شباهتی به سوپ ندارد. اما سوپ است. این سوپ ژاپنی در آمریکا به همراه پنیر فلفلی سرو می شود و داخل آن گوشت چیلی خوک، پیاز قرمز، پنیر چدار رنده شده، گشنیز و تخم مرغ آب‌پز وجود دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه