عملیات ساخت هتل پنج ستاره «کیو». عملیات ساخت هتل پنج ستاره کیو در مرکز لرستان آغاز شد. محسن زکایی مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو بعداز ظهر جمعه در مراسم کلنگ زنی هتل پنج ستاره کیو به مشخصات فنی این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه در شمال دریاچه کیو شهر خرم آباد و در زمینی به مساحت پنج هزار و ۶۵۰ متر مربع تعریف شده است. وی با اشاره به اینکه این هتل پنج ستاره و مجتمع تجاری در ۱۳ طبقه طراحی شده است افزود: مساحت مفید و غیر مفید طبقات این هتل ۳۵ هزار متر مربع است. مشاور طرح پروژه هتل پنج ...

عملیات ساخت هتل پنج ستاره «کیو»

خبرگزاری

عملیات ساخت هتل پنج ستاره کیو در مرکز لرستان آغاز شد.

محسن زکایی مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو بعداز ظهر جمعه در مراسم کلنگ زنی هتل پنج ستاره کیو به مشخصات فنی این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه در شمال دریاچه کیو شهر خرم آباد و در زمینی به مساحت پنج هزار و ۶۵۰ متر مربع تعریف شده است. 

وی با اشاره به اینکه این هتل پنج ستاره و مجتمع تجاری در ۱۳ طبقه طراحی شده است افزود: مساحت مفید و غیر مفید طبقات این هتل ۳۵ هزار متر مربع است.

مشاور طرح پروژه هتل پنج ستاره کیو به جزییات طبقات این هتل اشاره کرد و بیان داشت: طبقه منفی یک آن شامل پارکینگ، تاسیسات و هایپر مارکت بوده و طبقه همکف آن تجاری بوده که ورودی های تالار و هتل در این طبقه واقع شده اند.

ذکایی به وجود لابی اصلی هتل در طبقه سوم آن اشاره کرد و افزود: طبقه دوم آن کاملا تالار بوده و از طبقات سوم به بعد آن تمامی فضای هتل به صورت پلکانی است.

وی با بیان اینکه ورودی این هتل در پایه ۳۰۰ متر مربع تعریف شده است عنوان کرد: علت تعریف این پروژه در اطراف دریاچه کیو مشاهده تمام چشم انداز دریاچه و کوه های اطراف آن بوده است.

مشاور طرح هتل پنج ستاره کیو یادآور شد: نمای این هتل پنج ستاره پلکانی بوده بدین ترتیب که با اضافه شدن هر طبقه تعداد سوئیت ها کم می شود و از این طریق می توان به تمام فضای دریاچه کیو اشراف داشت. 

ذکایی برنامه زمان بندی پیش بینی شده برای این پروژه را ۳۶ ماه خواند و گفت: به لحاظ توجیه اقتصادی پروژه علاوه بر تامین نیاز استان در زمینه ساخت هتل در این پروژه فضای تجاری و تالار تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه در این هتل حداقل ۶۰ اتاق تعریف شده است اضافه کرد: ۱۰ اتاق از این هتل به صورت سوییت بوده که همه آن ها به قسمت غرب و شرق منطقه مشرف هستند.  

بنابراین گزارش و به گفته استاندار لرستان برای ساخت این هتل پنج ستاره ۸۵ تا ۹۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.


خبرگزاری مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه