9 تا رستوران در جاهای عجیب برایتان معرفی کرده ایم که یا در آسمان معلق هستند یا زیر دریا ساخته شده اند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: بعضی از مردم دایم دنبال رستوران های شیک با منوهای عجیب و متفاوت هستند. اما شما هم جزو آنها هستید و جیبتان حسابی پر پول است و حاضرید برای تجربه های جدید و جالب و هیجان پول خرج کنید، ادامه این مطلب را بخوانید. 9 تا رستوران در جاهای عجیب برایتان معرفی کرده ایم که یا در آسمان معلق هستند یا زیر دریا ساخته شده اند.

زیر دریا

رستوران زیردریایی Ithaa

جزیره رانگالی – مالدیو (Rangali Island, Maldives)


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 2

این رستوران حدود نیم متر زیر آب در اقیانوس هند قرار دارد. هزینه ساخت دیواره شیشه ای آن حدود 5 میلیون دلار آمریکا هزینه برده است. مهمانان این رستوران می توانند چشم‌انداز 360 درجه از دنیای زیر آب و صخره ها و مرجان های دریایی و انواع ماهی ها را ببینند. حتی می توانید از نزدیک و با فاصله یک شیشه، کوسه های وحشی را نیز تماشا کنند.

در قصر یخی

رستوران قصر برفی LumiLinna

کِمی – فنلاند (Kemi, Finland)


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 3

در این رستوران باید از نوک انگشتان پا تا زیر چانه خود را حسابی بپوشانید. قرار است وارد قلعه یخی بشوید. غذاهای این رستوران احتمالا باید گرم باشند اما دمای هوا به طور ثابت، 5 درجه سانتی گراد است. این رستوران از ماه دی تا فروردین باز است و پس از آن به دلیل گرم شدن هوا، دیگر نمی توان از آن استفاده کرد. خیلی جالب است بدانید، این سازه یخی هر سال در فصل سرما دوباره بازسازی می شود تا بتوانید از آن استفاده کنید.

روی درخت

رستوران The Dining Pod

Koh Kood – تایلند


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 4

همچون یک پرنده روی درختان می توانید بنشینید و غذا بخورید. در تایلند کپسولی بزرگ از جنس بامبو با میز و صندلی های نرم وجود دارد که آن بالا می روید. می نشینید و گارسون غذا را برای شما می آورد. از بالا چشم‌انداز اقیانوس بسیار عالی است.

روی صخره های دورافتاده


رستوران The Rock

زنزیبار – آفریقا (Zanzibar, Africa)


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 5

این جزیره صخره ای بسیار کوچک در حال حاضر یکی از رستوران های معروف غذای دریایی است که ابتدا به یک ماهیگیر تعلق داشته است. هنگامی که سطح آب پایین است، می توانید از میان آب پیاده به رستوران بروید. اما وقتی سطح آب بالا است، باید از قایقی که خود رستوران در اختیار مهمانان قرار می دهد، استفاده کنید.

در لبه پرتگاه

رستوران Aescher

Wasserauen- سوئیس


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 6

در بالای پرتگاهی در بلندی های آلپ، یک کلبه چوبی قرار دارد که می توانید با تله کابین به آن برسید و از منظره بسیار هیجان انگیز و تاحدی ترسناک منطقه لذت ببرید.

گلخانه نوسازی شده

رستوران De Kas

آمستردام – هلند


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 7

در سال 2001 میلادی، سرآشپزی به نام Gert Jan Hagemen این گلخانه را که بی استفاده مانده بود را بازسازی و آن را به رستوران تبدیل کرد. بیشتر مواد خوراکی مورد استفاده در این رستوران، از همین گلخانه تهیه می شوند و کاملا تازه و ارگانیک می باشند.

در غار

رستوران Grotta Palazzese

پوگلیه – ایتالیا (Puglia, Italy)


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 8

این رستوران در دل غاری در کنار دریا ساخته شده است. این رستوران فقط در تابستان و در بین ماه های می تا اکتبر باز است. این رستوران از قرن 18 میلادی در اینجا هست و همیشه شام های فوق العاده ای سرو می کند.

در هواپیما

رستوران هواپیمایی

کلورادو – ایالت متحده آمریکا


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 9

این بوئینگ مدل KC-97 در دهه 1950 میلادی نقش سوخت رسانی به هواپیماهای دیگر را داشته است. اکنون نیز به رستورانی تبدیل شده است که ظرفیت پذیرایی از 42 نفر را دارد.

آویزان از جرثقیل


رستوران «شام در آسمان»

متغیر – جای آن عوض می شود


مکان های عجیب رستوران ها: زیر دریا یا معلق در آسمان - تصویر 10

اگر هیجان زیاد دوست دارید، می توانید دوستان خود را به رستوران چرثقیلی دعوت کنید. این رستوران در ارتفاع 50 متری از زمین قرار دارد. آن بالا جان می دهد برای مهمانی گرفتن و شادی کردن. این رستوران در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا برگزار می شود.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه