گردشگری در یک هفته. این هفته در گردشگری تبیان،از ممنوعیت ها در سفرهای هوایی گفتیم،مروری کردیم بر فیلم و تصاویر مجسمه ابولهول ایران،بنایی که اردشیر بابکان ساخته بود،زیبایی های خانه قوام،روستای خوش آب و هوا در دل کویر و نیز اینفوگرافیکی در مورد عصای کوهنوردی. بخش گردشگری تبیان. 5 ممنوعیت در سفرهای هوایی. دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهمتر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است. نوع لباسی که می پوشید یا شلواری که به تن می کنید یا کفش ها اگر راحت نباشند باعث مشکلات حادی از جمله انسداد ...

گردشگری در یک هفته

این هفته در گردشگری تبیان،از ممنوعیت ها در سفرهای هوایی گفتیم،مروری کردیم بر فیلم و تصاویر مجسمه ابولهول ایران،بنایی که اردشیر بابکان ساخته بود،زیبایی های خانه قوام،روستای خوش آب و هوا در دل کویر و نیز اینفوگرافیکی در مورد عصای کوهنوردی.

بخش گردشگری تبیان
گردشگری

5 ممنوعیت در سفرهای هوایی
دانستن اینکه چه چیزی بپوشید یا مهمتر از آن چه چیزی در هواپیما نپوشید بسیار مهم است.نوع لباسی که می پوشید یا شلواری که به تن می کنید یا کفش ها اگر راحت نباشند باعث مشکلات حادی از جمله انسداد عروق متورم شدن پاها و... می شود.

مجسمه ابولهول در ایران
در۴۰ کیلومتری شهر اردبیل و در روستای عنبران مجسمه ای قرار دارد که به ابوالهول ایران و نگهبان دریای مازندران معروف است.

بنایی که اردشیر بابکان ساخت
چارتاقی نیاسر، بنایی باستانی از اواخر عصر اشكانی و یا اوایل عصر ساسانی است که جزو كهن ترین و بزرگترین نمونه های چارتاقی ایران و سالم ترین آنها به شمار می آید.

کرم نما و فرود آ که خانه،خانه قوام است
در خیابان امیرکبیر تهران، حد فاصل چهارراه سرچشمه و سه راه امین حضور و در کوچه میرزا محمد وزیر،خانه زیبایی قرار دارد که متعلق به یکی از صاحب منصبان دوره قاجار به نام میرزا محمد قوام الدوله آشتیانی است.

دستم بگرفت و پا به پا برد
شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که هر هفته برنامه کوهپیمایی های سبک و یا حرفه ای دارند.اگر این طور است حتما از فواید باتوم یا همان عصای کوهنوردی آگاهید.اگر هم اطلاع ندارید خواندن این اینفوگرافیک به شما کمک می کند با فواید و معایب این وسیله آشنا شوید.
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه