گردشگری مذهبی در شیراز. مطابق اعلام نائب رئیس شورای اسلامی شیراز ، شهرداری شیراز سال آینده همایش بین المللی گردشگری مذهبی را برگزار می کند. بخش گردشگری تبیان. محمود رضا طالبان در جلسه دیدار متولیان برقراری خط پروازی شیراز به نجف با نماینده ولی فقیه در فارس، گفت:. با هماهنگی های انجام شده میان شهرداری و شورای شهر شیراز، سال آینده همایش بین المللی گردشگری مذهبی در شیراز برگزار می شود. زمانی که قرار است چنین همایش بزرگی برگزار شود، بهتر است دیگر به فکر هزینه ها نباشیم زیرا گردشگری باید به عنو ...

گردشگری مذهبی در شیراز

مطابق اعلام نائب رئیس شورای اسلامی شیراز ، شهرداری شیراز سال آینده همایش بین المللی گردشگری مذهبی را برگزار می کند.

بخش گردشگری تبیان
شیراز

 محمود رضا طالبان در جلسه دیدار متولیان برقراری خط پروازی شیراز به نجف با نماینده ولی فقیه در فارس، گفت:
با هماهنگی های انجام شده میان شهرداری و شورای شهر شیراز، سال آینده همایش بین المللی گردشگری مذهبی در شیراز برگزار می شود. زمانی که قرار است چنین همایش بزرگی برگزار شود، بهتر است دیگر به فکر هزینه ها نباشیم زیرا گردشگری باید به عنوان اولویت اول استان فارس و شیراز فعال شود.
وی تصریح کرد که در این همایش شهردارانی از کاظمین، نجف، کربلا، سامرا و.. که در کشور عراق هستند، دعوت می شوند به خصوص اینکه پرواز مستقیم به نجف راه اندازی شده است. رسیدن به موفقیت در بحث گردشگری به تنهایی و با فعالیت یک سازمان ممکن نیست بلکه باید تمامی سازمان های مربوط در استان فارس به فکر توسعه فعالیت های خود باشند.
توسعه گردشگری استان فارس به طور حتم نیازمند حضور بیشتر بخش خصوصی است که در این راه باید بیش از گذشته حمایت شده و موانع نیز برداشته شود.


منبع:مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه