گشتی در گردشگری. بخش گردشگری تبیان. قدیمی ترین پل-بند جهان. یکی از تاریخی ترین پل های ایران که در مجاورت پل جدید شوشتر به دزفول واقع شده است،پل شادروان شوشتر یا بند قیصر است که قدمت آن به دوران ساسانیان می رسد. مراسم افتتاح هتل اسپیناس پالاس. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح هتل "اسپیناس پالاس" ضمن تبریک میلاد خجسته ی رسول مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و نیز سالروز تولد حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال نو میلادی گفت: بخش خصوصی باید خودش را برای دوران پس ...

گشتی در گردشگری

بخش گردشگری تبیان
هفته گرد ، گردشگری

قدیمی ترین پل-بند جهان
یکی از تاریخی ترین پل های ایران که در مجاورت پل جدید شوشتر به دزفول واقع شده است،پل شادروان شوشتر یا بند قیصر است که قدمت آن به دوران ساسانیان می رسد.

مراسم افتتاح هتل اسپیناس پالاس
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح هتل "اسپیناس پالاس" ضمن تبریک میلاد خجسته ی رسول مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و نیز سالروز تولد حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال نو میلادی گفت: بخش خصوصی باید خودش را برای دوران پساتحریم و حضور در عرصه به منظور رفع نیازهای اصلی و اولویت های کشور آماده کرده و بداند که دولت از آنها حمایت خواهد کرد.

هنر سنتی

ارغوان،شاخه همخون جدا مانده من
در روزگاران قدیم،سبد از دست بافتهایی بود که مصرف زینتی نداشت بلکه بخشی بود از زندگی روزمره و وسایلی مثل جای نان یا آبکش برای شستن سبزی و میوه و برنج که روستائیان دائما با آن سروکار داشتند. دست بافتهای زیبایی که از تنیدن ساقه ها و شاخه های نازک ساخته می شدند.

14 دی،جشن تندرستی
جشن های ایرانی به جشن هایی ملی و مردمی گفته می شود که دارای ریشه تاریخی ایرانی هستند و از دوران باستان تا به امروز رسیده اند.برگزاری این نوع جشن ها جزئی از آداب و رسوم و فرهنگ اقوام ایرانی است.بعضی از این جشن ها هنوز هم بر طبق عادت و سنت تاریخی برگزار می شوند و برخی از آنها به فراموشی سپرده شده اند.

مهمان پذیری

مهمان پذیری با این همه قابلیت
یکی از راههای کم کردن هزینه ها در برخی از سفرها، انتخاب هاستل هاست.اما اغلب در مورد آن اطلاعات محدودی دارند.پس با ما همراه باشید تا با این پدیده بین المللی و سودمند در سفر آشنا شوید.

سفر به دیار قریب  

ذر جنوب غربی تفرش و شمال شرقی آشتیان، یکی از روستاهای تاریخی و دارای جاذبه های گردشگری استان مرکزی قرار دارد.روستایی که بیش از هرچیز به واسطه فرهیختگان و نام آورانش زبانزد خاص و عام است.

چند فرسنگ تا فرسنج در مسیر جاده تویسرکان به کنگاور،یکی از روستاهای تاریخی ایران قرار دارد که پژوهشگران بر اساس یافته ها قدمت آن را به دوران صفوی نسبت داده اند؛روستای فرسنج از توابع تویسرکان که در جنوب غربی استان همدان قرار گرفته است.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه